Skip to main content

Kampania społeczna Planeta Marzeń 2018

16 kwietnia 2020
slider planetamarzen

W 2018 roku projekty realizowane na rzecz dzieci chorych onkologicznie łączyło jedno hasło – marzenia. Nawiązując do tej idei zorganizowaliśmy kampanię społeczno-charytatywną pn. “Planeta Marzeń”.

Akcja ta mówiła o empatii, sile marzeń i tworzeniu społeczności przekonanej, iż bez względu na otaczające choroby i problemy, to właśnie marzenia dają nam odskocznię od rzeczywistości i nadzieję na lepsze jutro. Kampanię dedykowaliśmy podopiecznym Fundacji Urtica Dzieciom, czyli dzieciom chorym onkologicznie. Dzieląc się swoim marzeniem każdy z nas mógł pomóc w spełnieniu ich marzenia, czyli powrocie do zdrowia. Celem kampanii było uzyskanie środków finansowych na pokrycie kosztów pomocy terapeutycznej dla dzieci chorych onkologicznie i ich rodziców.

Akcja polegała na podzieleniu się swoim marzeniem na stronie internetowej kampanii www.planetamarzen.org. By cel kampanii został zrealizowany, potrzebnych było minimum 500 marzeń. Dzięki zaangażowaniu się wielu osób, cel został osiągnięty! Sponsor kampanii ofiarował Fundacji kwotę 50 tys. złotych, które zostaną przekazane na organizację terapii psychoonkologicznej dla dzieci chorych onkologicznie oraz ich rodziców.

Kampania Planeta Marzeń trwała od 8 września do 22 listopada 2018 roku. Wspierali nas m.in.: Prof. Alicja Chybicka, Prof. Jan Miodek, Mirosław Hermaszewski, a także pracownicy spółek Grupy Pelion. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.planetamarzen.org i zapoznania się z naszymi Marzycielami!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.