Skip to main content

Dajemy drugie życie komputerom

24 czerwca 2020

„Dajemy drugie życie komputerom” to najnowsza akcja Fundacji Urtica Dzieciom, w ramach której przekazujemy używany przez Urtica Sp. z o. o. sprzęt komputerowy, oddziałom onkologii i hematologii dziecięcej w całej Polsce. Sprzęt jest używany, ale jest w bardzo dobrym stanie i z pewnością posłuży niejednemu. Dodatkowo, spółka Urtica zobowiązuje się do świadczenia gwarancji na przekazany sprzęt przez okres 1 roku. Każdy komputer przeszedł serwisowanie, wyposażony został w niezbędne oprogramowanie i jest przygotowany do użytku przez małych pacjentów w świetlicach szpitalnych, a także przez pracowników administracji szpitalnych.

Szpitale zainteresowane otrzymaniem używanego sprzętu komputerowego mogą zgłaszać zapotrzebowanie kontaktując się z Fundacją drogą mailową. Należy zapoznać się z Regulaminem akcji, następnie skontaktować się z biurem Fundacji w celu potwierdzenia szczegółów akcji, wypełnić wymagane dokumenty (dostępne tutaj) i przesłać je na adres korespondencyjny Fundacji Urtica Dzieciom na adres: ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@urticadzieciom.pl

Dotychczas 35 zestawów komputerowych otrzymało 5 szpitali: Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” we Wrocławiu, Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, Szpital Uniwersytecki Nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy,  SPSK Nr 1 PUM im. T. Sokołowskiego w Szczecinie oraz Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie. 

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.