Skip to main content
Urtica Dzieciom

Fundacja Urtica Dzieciom

Działajmy razem
na rzecz dzieci chorych onkologicznie

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, firmy i instytucje, które podzielają nasz zapał i chęć do działania.

Fundacja Urtica Dzieciom została powołana do życia w 2017 roku, jednak jako inicjatywa firmy Urtica Sp. z o.o., będącej największym dystrybutorem leków na rynku szpitalnym, istnieje już od 25 lat. Jej celem jest działanie na rzecz dzieci i młodzieży z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzin.

Fundacja działa od początku 2017 roku i prowadzi inicjatywy realizowane wcześniej w spółce Urtica w ramach projektu CSR “Urtica Dzieciom”. Fundacja Urtica Dzieciom wspiera i prowadzi inicjatywy o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym i charytatywnym. Aktualnie z jej pomocy korzysta 19 dziecięcych oddziałów onkologicznych i hematologicznych w Polsce.

Anna Marusia - Prezes Fundacji Urtica Dzieciom
Anna Marusia

Jest Prezesem Fundacji Urtica Dzieciom. Zarządza zespołem, dba o realizację przyjętego planu działań oraz strategiczny rozwój organizacji. Do jej obowiązków należy również nadzór nad polityką administracyjną i księgową.

Paulina Kucińska
Paulina Kucińska

Z Fundacją Urtica Dzieciom związana jest od 2022 roku. Obecnie zarządza działaniami administracyjnymi Fundacji i odpowiada za jej komunikację oraz promocję. Jest odpowiedzialna za wsparcie organizacji „Słonecznej Galerii” i Gali Urtica Dzieciom.

Mateusz Sitek
Mateusz Sitek

Jest Wiceprezesem Fundacji Urtica Dzieciom. W obszarze jego działań jest dbałość o prawidłowe prowadzenie rozliczeń. Nadzoruje politykę finansową.

Kontakt

  • ul. Krzemieniecka 120,
    54-613 Wrocław

  • 71 782 66 68

  • biuro@urticadzieciom.pl

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.