Skip to main content

“Słoneczna Galeria online”

1

Obecna sytuacja związana z pandemią uniemożliwia nam uruchomienie warsztatów plastycznych „Słoneczna Galeria” w standardowej formie na 18. dziecięcych oddziałach onkologii i hematologii.

Cykl zajęć „Słoneczna Galeria” jest niezmiernie ważny z punktu widzenia pomocy dzieciom chorujących onkologicznie. To w trakcie zajęć powstają fantastyczne prace, które licytowane są na corocznej Gali Urtica Dzieciom. Całość zebranych funduszy z aukcji obrazów przekazywany jest na potrzeby dziecięcych oddziałów onkologicznych oraz na organizację turnusów terapeutycznych „Urtica Dzieciom Camp”.

Dlatego wychodząc na przeciw trudnościom, zapraszamy do dołączenia do nowej formuły warsztatów – “Słoneczna Galeria online” . Zajęcia prowadzone są przez Panią Oliwię – artystkę, która na co dzień prowadzi warsztaty plastyczne w szpitalu w Kielcach. Cykl ma dostarczyć dzieciom, rodzicom moc inspiracji, radości i wytchnienia. 

Zapraszamy do wspólnego wykonywania prac plastycznych! 

 

Dla Państwa wygody warsztaty online umieszczane są na dwóch kanałach: 

– Facebook: https://www.facebook.com/urtica.dzieciom

– YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCqhoG66XoCTOOQ-JyUu_Dxw

Gwarantujemy, że warsztaty online zaskoczą Państwa formułą, pomysłami i energią płynącą od prowadzącej ?

Jeśli chcesz przekazać swoją pracę plastyczną na tegoroczną Galę Urtica Dzieciom, prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail: biuro@urticadzieciom.pl

 

 

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.