Skip to main content

„Słoneczna Galeria online” dla „Pharmacy Heroes”

PIOTR 1

W ostatnich dniach spotykamy się z różnymi formami podziękowań dla pracowników służb medycznych, którzy narażając swoje życie, leczą osoby zakażone koronawirusem.

Podobnie jest z farmaceutami: bez względu na okoliczności przystępują do pracy w aptekach, umożliwiając dostęp do niezbędnych leków i środków ochrony własnej, udzielając porad setkom pacjentów dziennie.

Aby docenić ich oddanie, na platformie Pharmacyheroes.com ruszyła międzynarodowa kampania Pharmacy Heroes, której celem jest podziękowanie za ciężką pracę w czasie pandemii COVID-19. 

Zaprosiliśmy dzieci będące podopiecznymi Fundacji, które przebywają w szpitalach lub w domach, jak i wszystkie chętne zdrowe dzieci do malowania prac plastycznych bądź laurek dla farmaceutów.

Wystarczy dowolną techniką i w dowolnym formacie wykonać pracę, a następnie zrobić sobie z nią zdjęcie, podpisać (imię, wiek oraz miasto) i przesłać do organizatorów akcji do końca kwietnia na adres: pharmacyheroes@pgf.com.pl

 Wszystkie dzieła opublikowane zostaną na fanpage’u akcji FB Pharmacy-Heroes oraz platformie Pharmacyheroes.com.

Najciekawsze prace trafią na kartki pocztowe, które następnie rozesłane zostaną do wszystkich farmaceutów biorących udział w projekcie!

Do dzieła!


 

Regulamin konkursu:  Pobierz PDF

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.