Skip to main content

Przekaż swój 1% na działania Fundacji Urtica Dzieciom

17 lutego 2021
slajder www

W roku 2020 Fundacja Urtica Dzieciom uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), zyskując tym samym możliwość otrzymywania wsparcia poprzez 1%.

Każdy z nas posiada teraz większą możliwość wparcia Fundacji.

Z początkiem lutego ruszyliśmy z kampanią promującą 1% dla Fundacji Urtica Dzieciom. Motywem przewodnim akcji są kopie obrazów, które wykonali mali pacjenci Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Zabrzu. W najbliższych miesiącach będziemy mogli podziwiać kopie obrazów najwybitniejszych światowych i polskich malarzy.

Przygotowaliśmy również zakładkę, której celem jest ułatwienie drogi rozliczeń.
Postaraliśmy się, żeby było łatwo, przejrzyście i żeby każdy odnalazł sposób rozliczeń, który najbardziej mu odpowiada. Sprawdźcie koniecznie, jakie to proste: https://urticadzieciom.pl/nasza-dzialalnosc/1-procent.html

Po raz pierwszy wydaliśmy również fundacyjny biuletyn, za którego pośrednictwem chcemy pokazać i przybliżyć działalność Fundacji Urtica Dzieciom: realizowane projekty, małe i duże sukcesy oraz plany, których nigdy nie brakuje. W formie PDF pismo dostępne jest na samym dole zakładki 1%.

Będziemy zaszczyceni, jeśli spośród tak wielu organizacji pozarządowych i pięknych akcji, które warto wspierać, wybierzecie właśnie Fundację Urtica Dzieciom. To dla nas ogromna motywacja do działania i iskra dobra, którą obiecujemy przekazywać dalej…

 

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.