Skip to main content

Onkokonsultacje psychologiczne i dietetyczne

FB ONKO Coverphoto PSYCHOLOG DIETETYK 03

Trwa trzecia edycja projektu prowadzonego przez Fundację Urtica Dzieciom „Onkokonsultacje”. Celem projektu jest wspieranie małych pacjentów z oddziałów onkologii i hematologii w całej Polsce oraz ich najbliższych. Onkokonsultacje są cyklem bezpłatnych sesji terapeutycznych z psychoonkologami. W tym roku projekt rozszerzony został także o możliwość odbycia konsultacji w języku ukraińskim.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców, zdecydowaliśmy się wzbogacić program także o konsultacje z onkodietetykiem. Zdajemy sobie sprawę, że żywienie jest niezwykle ważnym elementem leczenia, dlatego wszystkim opiekunom i rodzicom dzieci chorych na nowotwory umożliwiamy poszerzenie wiedzy na temat prawidłowej diety.

Dowiedz się więcej o projekcie

Sesje terapeutyczne prowadzone są przez specjalistów z Centrum Psychoonkologii UNICORN współpracującym z naszą Fundacją od wielu lat. W zakresie onkodietetyki konsultacje prowadzone są przez p. Anną Załubską.

Anna Załubska

Ze względu na bezpieczeństwo i wciąż trwającą sytuację epidemiologiczną, spotkania ze specjalistami odbywają się telefonicznie lub w formie online – każdy może wybrać dogodny dla siebie sposób kontaktu.

Aby skorzystać ze wsparcia, należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie. Po weryfikacji zgłoszeń i wstępnym rozpoznaniu psychologicznym, ustalana będzie ilość koniecznych sesji, czas trwania oraz szczegółowy przebieg terapii.

Zapisy zakończone. 

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.