Skip to main content

Namaluj swój świat i przekaż pracę na aukcję!

15 lipca 2020
Namaluj swoj swiat i przekaz prace na aukcje

Organizacja tegorocznej edycji warsztatów plastycznych “Słoneczna Galeria” na 18. oddziałach onkologicznych jest utrudniona przez zasady bezpieczeństwa związane z pandemią. Bardzo ważne jest dla nas, by umożliwić dzieciom chorym onkologicznie udział w zajęciach arteterapii,  dlatego przygotowaliśmy dla Was różne formy warsztatów:

  • filmowe zajęcia z Panią Oliwią znajdujące się tutaj,
  • udział w warsztatach plastycznych organizowanych w Twoim szpitalu,
  • udział w indywidualnych konsultacjach plastycznych online z Panią Anitą – zapisy na zajęcia tutaj.

Mamy też dla Was niespodziankę!

Dzięki wsparciu producentów materiałów plastycznych: Bambino, Herlitz, Pelikan, St-Majewski i Starpak, przygotowaliśmy aż 300 pakietów zawierających niezbędne artykuły do rysowania i malowania 🙂 Pakiety plastyczne dostępne będą na 18. oddziałach onkologicznych i hematologicznych, jest także możliwość otrzymania zestawu na adres domowy – w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy: biuro@urticadzieciom.pl

Przypominamy też, że możesz przekazać swoje dzieło na aukcję charytatywną, która odbędzie się podczas tegorocznej Gali Urtica Dzieciom. W tym celu konieczne jest podpisanie przez rodzica lub opiekuna prawnego odpowiedniej Zgody. Prace plastyczne wraz z dokumentami należy przekazać plastykom w szpitalu lub wysłać pocztą na adres Fundacji Urtica Dzieciom.

Zapraszamy Was do twórczego działania!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.