Skip to main content

Hymn Fundacji Urtica Dzieciom

30 listopada 2018
pm

Miło nam poinformować, że w ramach tegorocznych działań, którym przyświeca tematyka marzeń, udało nam się zrealizować jedno z marzeń naszych podopiecznych!

Pamiętacie Anastazję? Jej marzeniem jest bycie piosenkarką, nagrywanie utworów, udział w trasach koncertowych. Działania prowadzone przez naszą Fundację udało się połączyć ze zrealizowaniem części marzeń dziewczynki. Zaprosiliśmy Anastazję do projektu, którego celem było stworzenia piosenki – hymnu Fundacji Urtica Dzieciom.

Nastka brała udział w przygotowaniach na każdym etapie, od zaproszenia wykonawców do zaśpiewania naszej piosenki, po wizytę w studio nagrań. Do współpracy i stworzenia hymnu zaprosiliśmy młodą artystkę – Nicole Kuleszę. Co więcej, słowa do piosenki powstały na podstawie rysunkowych inspiracji stworzonych na zajęciach plastycznych przez dzieci podczas turnusów “Urtica Dzieciom Camp”.

Efektem naszych wspólnych, muzycznych działań jest utwór pt. “Kolory marzeń”. Premiera piosenki miała miejsce podczas tegorocznej 21. Gali Urtica Dzieciom.

Hymnu Fundacji Urtica Dzieciom można posłuchać tutaj:Jesteście ciekawi jak wyglądała praca w studio nagrań? Zobaczcie relację filmową  making of

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.