Skip to main content
Urtica Dzieciom Camp

Przekaż 1,5% dla onkologii dziecięcej

Razem malujemy nadzieję

KRS

0000693315

Gala Urtica Dzieciom

Gala Urtica
Dzieciom

#pomaganietosztuka
Urtica Dzieciom Camp

Urtica
Dzieciom Camp

Słoneczna Galeria

Słoneczna Galeria

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Te liczby mówią wszystko

18

Zaangażowanych szpitali

hospital sign

5006250

Środki przekazane do szpitali

wallet

527600

Dochód z ostatniej aukcji

Każdego roku w warsztatach plastycznych “Słoneczna Galeria” organizowanych na oddziałach onkologicznych i hematologicznych udział bierze kilkaset dzieci.

Dzięki ich twórczemu zapałowi powstają wyjątkowe obrazy, które podczas licytacji na corocznej Gali Urtica Dzieciom osiągają niesamowite ceny i stają się prawdziwymi ozdobami w domach i biurach osób, które je kupiły. Dochód z aukcji obrazów trafia do 19 szpitali w formie darowizny finansowej i jest przekazywany m.in. na zakup potrzebnego sprzętu medycznego, by pomóc kolejnym dzieciom w powrocie do zdrowia.

Wesprzyj nas!

Razem zrobimy dużo więcej!

Działania Fundacji Urtica Dzieciom to realna pomoc dla chorych dzieci, to ich uśmiech i pozytywna energia, którą przekazują nam wszystkim. Dla naszych partnerów to możliwość zaangażowania się w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), budowania prestiżu i pozytywnego wizerunku.

Organizacja warsztatów plastycznych dla dzieci w całej Polsce to ogromna satysfakcja i duże wyzwanie. Wsparcie psychologiczne i przekazanie nowej energii w walce o powrót do normalności dla całej rodziny, to nasz cel jaki realizujemy podczas turnusów terapeutycznych. Pomagamy dzieciom chorym onkologicznie i ich bliskim.  Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, firmy i instytucje, które podzielają nasz zapał i chęć do działania.

Jeśli masz pytania lub własną propozycję wsparcia Fundacji Urtica Dzieciom – skontaktuj się z nami.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, żeby być na bieżąco
ze sztuką pomagania.