Urtica Dzieciom Camp

Zobacz film

Urtica Dzieciom Camp to:


Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna

Doskonałym uzupełnieniem leczenia szpitalnego jest wsparcie psychologiczne. Podczas wyjazdu odbędą się konsultacje z psychologiem i psychoonklogiem. Specjaliści podpowiedzą jak zachować się w sytuacji, gdy dziecko poważnie choruje. Poruszone zostaną też tematy dotyczące wychowywania dzieci.
Aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek

Wakacje to czas odpoczynku, zabaw i wycieczek. Tego też nie zabraknie podczas turnusu. Instruktorzy sportu zapewnią rodzicom i dzieciom atrakcyjne zajęcia ruchowe. Dla najmłodszych zaplanowane są liczne zabawy z animatorami. Przewodnik zabierze też Was na wycieczkę i oprowadzi po zabytkowej części Krakowa.
Konsultacje z dietetykiem

Konsultacje z dietetykiem

Odpowiednie odżywianie jest elementem, który ma znaczący wpływ w procesie powrotu do zdrowia. Wiedzę o tym, co powinno znaleźć się w diecie dzieci zmagających się z chorobą nowotworową uzyskacie podczas spotkania z dietetykiem. Przewidziane są oddzielne konsultacje dla dorosłych oraz warsztaty dla dzieci.

Formularz zgłoszeniowy


Dane dziecka:

Termin turnusu
(proszę zaznaczyć możliwe opcje)

Dane rodzica/opiekuna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka podanych w zgłoszeniu do udziału w turnusie Urtica Dzieciom Camp dla celu rozpatrzenia tego zgłoszenia, Fundacji Urtica Dzieciom z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzemienieckiej 120, 54-613 Wrocław zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (*)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych opiekuna podanych w zgłoszeniu do udziału w turnusie Urtica Dzieciom Camp dla celu rozpatrzenia tego zgłoszenia, Fundacji Urtica Dzieciom z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzemienieckiej 120, 54-613 Wrocław zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (*)
Oświadczam, że jestem osobą uprawnioną do wyrażenia zgody w odniesieniu do danych opiekuna oraz danych dziecka.
Zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści podanych danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania oraz o dobrowolności podania danych, a także o prawie do cofnięcia zgody, zgłoszenia sprzeciwu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych, a podane przeze mnie dane osobowe mogą zostać powierzone lub udostępnione podmiotom dostarczającym i wspierającym systemy informatyczne stosowane przez Administratora oraz podmiotom świadczącym usługi związane z bieżącą działalnością Administratora. Administratorem Danych osobowych jest Fundacja Urtica Dzieciom z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzemienieckiej 120, 54-613 Wrocław.

(*) Zaznaczenie okienka wyboru oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych.

(**) Zaznaczenie okienka wyboru oznacza, że zapoznałeś się z Warunkami uczestnictwa w Urtica Dzieciom Camp, akceptujesz je i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Chcesz wesprzeć nasz projekt?

skontaktuj się

Organizatorzy


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X