Urtica Dzieciom Camp

Zobacz film

Urtica Dzieciom Camp to:


Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna

Doskonałym uzupełnieniem leczenia szpitalnego jest wsparcie psychologiczne. Podczas wyjazdu odbędą się konsultacje z psychologiem i psychoonklogiem. Specjaliści podpowiedzą jak zachować się w sytuacji, gdy dziecko poważnie choruje. Poruszone zostaną też tematy dotyczące wychowywania dzieci.
Aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek

Wakacje to czas odpoczynku, zabaw i wycieczek. Tego też nie zabraknie podczas turnusu. Instruktorzy sportu zapewnią rodzicom i dzieciom atrakcyjne zajęcia ruchowe. Dla najmłodszych zaplanowane są liczne zabawy z animatorami. Przewodnik zabierze też Was na wycieczkę i oprowadzi po zabytkowej części Krakowa.
Konsultacje z dietetykiem

Konsultacje z dietetykiem

Odpowiednie odżywianie jest elementem, który ma znaczący wpływ w procesie powrotu do zdrowia. Wiedzę o tym, co powinno znaleźć się w diecie dzieci zmagających się z chorobą nowotworową uzyskacie podczas spotkania z dietetykiem. Przewidziane są oddzielne konsultacje dla dorosłych oraz warsztaty dla dzieci.

Formularz zgłoszeniowy


Dane dziecka:

Termin turnusu
(proszę zaznaczyć możliwe opcje)

Dane rodzica/opiekuna:

Zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka oraz moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu do udziału w turnusie Urtica Dzieciom Camp Fundacji Urtica Dzieciom z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzemienieckiej 120, 54-613 Wrocław, spółce PGF Urtica Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzemienieckiej 120, 54-613 Wrocław oraz Stowarzyszeniu Unicorn z siedzibą w Krakowie przy ul. Mikołaja Kopernika 19 E, 30-001 Kraków, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści podanych danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania oraz o dobrowolności podania danych, a także o prawie do zgłoszenia sprzeciwu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych.

Chcesz wesprzeć nasz projekt?

skontaktuj się

Organizatorzy


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X