Urtica Dzieciom Camp

Zobacz film

Urtica Dzieciom Camp to:


Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna

Doskonałym uzupełnieniem leczenia szpitalnego jest wsparcie psychologiczne. Podczas wyjazdu odbędą się konsultacje z psychologiem i psychoonklogiem. Specjaliści podpowiedzą jak zachować się w sytuacji, gdy dziecko poważnie choruje. Poruszone zostaną też tematy dotyczące wychowywania dzieci.
Aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek

Wakacje to czas odpoczynku, zabaw i wycieczek. Tego też nie zabraknie podczas turnusu. Instruktorzy sportu zapewnią rodzicom i dzieciom atrakcyjne zajęcia ruchowe. Dla najmłodszych zaplanowane są liczne zabawy z animatorami. Przewodnik zabierze też Was na wycieczkę i oprowadzi po zabytkowej części Krakowa.
Konsultacje z dietetykiem

Konsultacje z dietetykiem

Odpowiednie odżywianie jest elementem, który ma znaczący wpływ w procesie powrotu do zdrowia. Wiedzę o tym, co powinno znaleźć się w diecie dzieci zmagających się z chorobą nowotworową uzyskacie podczas spotkania z dietetykiem. Przewidziane są oddzielne konsultacje dla dorosłych oraz warsztaty dla dzieci.

Formularz zgłoszeniowy


Dane dziecka:

Termin turnusu
(proszę zaznaczyć możliwe opcje)

Dane rodzica/opiekuna:

Oświadczam, że stan zdrowia mojego dziecka zezwala na jego udział w turnusie rehabilitacyjnym. Po zakwalifikowaniu mojego dziecka do udziału w turnusie, zobowiązuję się w wyznaczonym terminie dostarczyć zaświadczenie lekarskie zezwalające na udział w turnusie.
Zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w zgłoszeniu do udziału w turnusie Urtica Dzieciom Camp spółce PGF Urtica Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzemienieckiej120, 54-613 Wrocław oraz Fundacji Dbam o Zdrowie z siedzibą w Warszawie przy ul. Kupieckiej 11 Warszawa 03-046, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści podanych danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania oraz o dobrowolności podania danych, a także o prawie do zgłoszenia sprzeciwu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych o stanie zdrowia.

Na podstawie art. 27 ust. 2 pkt 1 ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182) wyrażam zgodę Spółce PGF Urtica Sp.z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.Krzemienieckiej 120, 54-613 Wrocław oraz Fundacji Dbam o Zdrowie z siedzibą w Warszawie przy ul.Kupieckiej 11 Warszawa 03-046 na przetwarzanie danych osobowych o stanie zdrowia dziecka podane wformularzu zgłoszeniowym w związku z udziałem w projekcie Urtica Dzieciom polegającym na uczestnictwie w turnusie rehabilitacyjnym Urtica Dzieciom Camp.

Chcesz wesprzeć nasz projekt?

skontaktuj się

Organizatorzy


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X